Paslanmaz Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Paslanmaz Kutu Harf Tabela ve Paslanmaz harfler sektörün incisi olarak adlandırılabilir gerek işçiliğinde istediği titizlik gerekse şık ve etkileyici görünümleriyle kullanıldığı her ortamda öne çıkan paslanmaz kutu harfler fiyatları ile diğer harflere göre biraz daha üstte olmasına karşın görünümleri ile bu dezavantajı kapatmaktadırlar ve tercih edilmektedirler. Paslanmazlar birçok sektörde kullanılmaktadır, reklam sektöründe de kullanımı yaygındır. Gold, Gümüş, Bakır ve Satine görünümlü olanları yaygın kullanılmaktadır. Harf kenarlarında, harfin ön yüzeyinde, cephelerde ve tasarıma göre çok çeşitli kullanımlarını günlük hayatta görmek mümkün. Firmamız bünyesinde paslanmaz harfler ve tabelalar titizlikle üretilmektedir. Bu harf türlerini Işıklı ve ışıksız olarak inceleyebiliriz.

Işıklı Paslanmaz Kutu Harfler

Kendi içerisinde önden ışıklı ya da arkadan ışıklı olarak ayırabiliriz. Önden ışık veren paslanmaz genelde fileli olarak kullanılırlar. Pleksi içten silikon ile yapıştırılır ve zemine dekota ile sabitlenirler ışığı kendi içindedir. Alttan ışık verenler ise alta pleksi konularak ya da en direk aydınlatma denilen harfin iç ön yüzeyine ledler yapıştırılır ve ışık zemine vermektedir zemin ile harf arasında boşluk vardır harfin içinden çıkan ayaklar ile zemine montajı yapılır. Alttan 10 mm ya da 20 mm pleksi ile uygulananlar da ise harfin önü ve yanı paslanmaz alt kısımda pleksi ve ayaklar olarak kullanılır yine harf ile zemin arasında boşluk vardır. Son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır ve çok şık bir görüntü sunmaktadır.

Işıksız Paslanmaz Kutu Harfler

Harfin ön yüzeyi ve yan yüzeyleri paslanmaz olur ışıksız olarak kullanılır. Zeminden boşluklu olarak veya boşluk olmadan dekota ile zemine sabitlenir. Işık gerektirmeyen yerlerde iç mekanlarda yaygın olarak kullanılır.

Paslanmaz harfler sert yapıda olduklarından cnc ile işlenemez kesilmezler karbon lazer ile kesilirler yüzeyleri pürüzsüz ve istenildiği taktirde statik olarak boyanabilirler. Güneş ışınlarından ya da ortam koşullarından etkilenmezler oldukça sağlam ve dayanıklıdırlar. Diğer harf modelleri gibi uzun ömürlü ve kullanışlı dırlar. Yalnızca harf olarak uygulandığında paslanmaz harf fiyatları cm olarak yükseklikleri baz alınarak fiyatlandırılır zeminle birlikte olduğunda m2 olarak fiyatlandırılır.