paslanmaz-kutu-harf-tabela

Paslanmaz ve Rakı Rengi Pleksi Uyumu

Kategori: Uncategorized | 0

Son yıllarda oldukça yagınlaşmaya başlayan bu harf modeli zemine içinden ışık vuran paslanmaz harfleri biraz gölgede bırakacak gibi duruyor. Paslanmaz harflerin altına isteğe göre 10mm yada 20mm rakı rengi pleksi kesilerek yapılyor, Harf içine konulan gün ışığı modul ledler ile oldukça estetik iç mekanda ve dış mekanda rahatlıkla kullanılabilecek bir harf modeli ortaya çıkıyor.

retro-kutu-harf-tabela

Retro Kutu Harfler

Kategori: Uncategorized | 0

Retro kutu harf olarak adlandırılan bu tabelalar gündüz ve gece oldukça şık gözükmektedir. 220 volt ile çalışması kullanılan lambalara göre tasarruf sağlayabilmektedir. Oldukça fazla ışık vermekte ve dikkat çekmektedir. Retro kutu harfler zemini alüminyum dan imal edilmekte elektrostatik toz boya ile boyanarak lambalarının montajı yapılmaktadır.

Eczane Tabelası

Eczane tabela yenileme süresi uzatıldı.

Kategori: Uncategorized | 0

Bilindiği üzere Türkiye Eczacılar Birliği tarafından Eczanelerin tabelaları standartlaştırılmış ve belirli bir güne kadar değişiklik için süre tanınmıştı bu süre son açıklama ile birlikte yıl sonuna kadar uzatılmıştır. Yani 31.12.2020 Tarihine kadar yenilenmeler devam edecektir.

Yönetmelikte geçen kubik kabartma eczane harfleri tarafımızdan yapılabilmektedir. Yönetmelik detaylarını buradan Eczane Tabela Yönetmeliği indirerek inceleyebilirsiniz.