Eczane Tabelası

Eczane Tabelası  Eczacılık Yönetmeliğini göre tüm eczane tabelaları tek tip olmak zorunda. Firmamız eczane tabelalarını yönetmeliğe uygun birinci sınıf materyaller ile ışıklı tabelalarınızı  yenilemektedir. Tabela harfleri fon baskı olarak kalıp ile yapılmakta zeminler ise alüminyumdan imal edilmektedir.

Eczane tabelası yönetmelik gereği bütün eczane tabelaları değişmesi ve hepsinin tek bir standart tip halinde olması gerekmekte. Üzüm Reklam ekibi olarak bizler eczacılarımızın uygun fiyatlar ile tabelalarını değiştirmelerine olanak sağlamaktayız. Kredi kartına taksit imkanımızla kampanyalı fiyatlarımızla hizmet vermekteyiz.

Eczane Tabelası Yönetmeliğine uygun tabela özellikleri

Eczane tabelalarının orta beyaz kısımları cephe ölçüsüne göre standartlaştırılmış ve yan kısımlar cepheye göre uzamaktadır. Fon baskı harf modeli ile difüzyonlu kırmızı pleksiler prizma üçgen harfler şeklinde preslenecek ve alüminyum gövdeye içten yapıştırılacaktır. Aydınlatma için firmamızda led floresanlar kullanılmaktadır. Bu lambalarda enerji tasarrufu ve arıza az verimlilik yüksektir.

Alüminyum gövde 2 mm kalınlığında cnc kesim yapılmakta ve bükümleri yapıldıktan sonra elektrostatik toz boya ile beyaz renge boyanmaktadır.

Eczane ismi yönetmelik gereği ışıksız olmalı ve siyah folyo olmak zorundadır.

Yan kırmızı paneller ana gövde cepheye ortalandıktan sonra sağ ve sola doğru cephe uzamaktadır. Bu kırmızı panellerde yine 2 mm Alüminyumdan üretilmekte ve kırmızı olarak boyanmaktadır.

Eczane Tabelası Fiyatları

Eczane tabela fiyatları firmamızda standart olarak hesaplanmaktadır. Firmaya göre farklılık göstermemektedir. Cephenizin uzunluğunu söylemeniz fiyat almanız için yeterlidir. Kredi kartına taksit imkanımızla eczacılarımıza en uygun fiyata kaliteli hizmet sunmakta ve ödeme kolaylığı sağlamaktayız.

Eczane Tabela alt kapama ve kolon giydirme fiyatları

Eczacılarımızdan genelde gelen talepler tabelalarını değiştirdiklerinde tabela alt kapaması ve kolonların giydirilmesi yönünde olmakta bu işlemleri de standart olarak m2 bazında fiyatlandırmakta ve eczacılarımıza sunmaktayız.